Balık Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

Balık Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, çalışma ortamınız, kardeşleriniz, iletişiminiz haftanın gündemini oluşturacak. Yaptığınız işlerden keyif alacaksınız. Maddi konularda kendinize güveniniz artabilir. Rutin hayatınızda yaptıklarınızla takdir görmek isteyeceksiniz. Çalışırken sizi motive eden insanlarla bir arada olmak iyi gelecektir. Yakın çevreniz tarafından önemsenmeyi bekleyebilirsiniz.  Teknolojiyi yaptığınız işte daha fazla kullanmanız gerekebilir. Partnerinizle ilişkinizde detaylara takılabilirsiniz. Zaman zaman anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. İlişkilere olan bakış açınızı bu hafta sorgulayabilirsiniz. Gezmeye ve araştırmaya daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda  planladığınız işleri tamamlamak isteyeceksiniz. Maddi ve manevi anlamda istikrar ve güven ortamı yaratmak bu haftanın en önemli konusu olabilir. Kendinize olan güveniniz artacaktır.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.