Balık Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Balık Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta ailenizden alacağınız haberler gündeminizde olacak. Maddi olarak acele ettiğiniz her konuda kayıplar yaşayabilirsiniz bu nedenle ekstra dikkatli olmanızı öneririm. Yalnız başınıza kalarak bazı organizasyonları planlayabilirsiniz. Bu hafta sevdiğiniz insanın farklı bir huyunu keşfederek şaşırabilirsiniz. Şans oyunlarında kısmetiniz bol olduğu bir haftadasınız. Kardeşlerinizle kuracağınız ilişkilerde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yapacağınız ticari anlaşmalarla maddi olarak büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Bu hafta yeni bir iş teklifi alabilir, hızlı bir geçiş yapabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.