Balık Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

10 Şubat 2024

Balık Burcu (12-18 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Korkularınız ve endişeleriniz, yalnız kalma ihtiyacınız, rüyalarınız ile geçecek bir hafta olacak. Bastırdığınız enerjiler açığa çıkabilir, kontrolünüzü kaybetmeyin. Gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz. Harekete geçme konusunda isteksiz davranabilirsiniz.  Manevi yönünüz güçlü olacak ancak insanlar içinde daha soğukkanlı davranabilirsiniz. Korkularınızla yüzleşerek, problemlerinizi çözebilirsiniz. Kendi değerinizi ortaya çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Yalnız kalmak, kendinize zaman ayırmak içsel olarak iyi hissetmenize neden olacak. Sosyal medyayı kullanırken tarzınız farklı gelebilir, kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi tanıyacağınız, inandığınız şeylerle yüzleşeceğiniz ve içsel dengenizi kuracağınız bir süreç olacak. Daha önce dikkat etmediğiniz yeteneklerinizi fark edebilirsiniz. Ruhsal anlamda değişime uğrayacağınız ve kendinizi keşfedeceğiniz bir hafta olacak.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.