Balık Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Balık Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Balık

Haftanın ilk günü itibariyle kendinizi çok daha fazla konuşkan hissedebilirsiniz. Ayrıca zihniniz de çok çalışabilir. Salı günü hayatınızda önemli mucizeler yaşanabilir. Bir hayaliniz gerçekleşebilir. Çarşamba günü artık umudu kestiğiniz bir para elinize geçebilir. Cuma günü itibariyle amaçlarınız için daha fazla çalışabilirsiniz. Bu dönem daha hızlı hareket edip sakarlık yapmamaya dikkat edin 🙂 Cumartesi günü hayatınızdaki bir kriz artık son. bulabilir. Miras konuları gündeme gelebilir.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.