Balık Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Eylül 2023

Balık Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişim yoğunluğunuz ve kısa seyahatleriniz oluşturacak. Ortaklaşa işlerle ilgili beklemediğiniz teklifler alabilirsiniz. Farklı tarzınız ve söylemlerinizle ilişkilerinize yön verebilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilir, fikrinizi özgürce dile getirebilirsiniz. Trafikte dikkatli ve sakin davranmanız iyi olacaktır. Yakın çevrenizden haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır konuşmadığınız kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Çalışma ortamınızda kendinizi ve yaptıklarınızı anlatma ihtiyacı hissedeceksiniz. Sürekli kendinizden bahsetmek rahatsız edici olabilir. Dikkatinizi işinize vermekte zorlanabilirsiniz. Konuşurken olayları abartabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.