Balık Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

Balık Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta eviniz, aileniz, güven ihtiyacınız ve bilinçaltı konularınız ile geçecek. Evinizde rahat hissedeceğiniz bir hafta olacak. Ailenizle vakit geçireceksiniz. Annenizle daha fazla iletişim içinde olacaksınız. Ailenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Bilinçaltınızı serbest bırakırsanız, kendi gücünüzü ortaya çıkaracaksınız. Sezgileriniz artacak, olaylara bir üst pencereden bakabileceksiniz. Maddi kazanımlarınızı ve kendi değerinizi ortaya çıkarmak için şanslı zamanlar olacak. Finansal geliriniz artacak. Şans oyunlarında şansınız yaver gidebilir. Güven duymak ile ilgili tereddütleriniz olabilir. Kendinize güvenmez iseniz dışarıdan soğuk ve samimiyetsiz biri olarak algılanabilirsiniz. Gerçekçi hedefler ile ilerlerseniz motivasyon ve başarınız artacaktır.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.