Balık Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

Balık Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Balık

Haftanın ilk günü itibariyle aileniz ile aranızda iletişim sorunları başlayabilir. Özellikle ebeveynleriniz ile aranız gerilebilir. Çarşamba günü itibariyle maddi konularda rahatlayabilirsiniz. Gelirleriniz artabilir. Cuma günü yakın çevrenizde önemli gelişmeler yaşanabilir. Özellikle size faydası olacak insanlar yakın çevrenize girebilir. Pazar günü kendinizi yanlış ifade ettiğiniz için sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.