Balık Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

Balık Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Balık

Salı günü bazı korkularınız sizi sıkıştırabilir. Özellikle sizi rahatsız eden rüyalar yüzünden kendinizi pek iyi hissetmeyebilirsiniz. Perşembe günü maddi konularda rahatlama yaşayabilirsiniz. Özellikle hesabınıza para geldi bildirimi alabilirsiniz 🙂 Cuma günü ise kendi değerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özgüveniniz artabilir. Aynı gün bir araba alma hayaliniz var ise gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Pazar günü harcamalarınızı kontrol etmekte güçlük çekebilir, çok para harcayabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.