Balık Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

Balık Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Balık

Haftanın ilk günü itibariyle maddi açıdan rahat bir döneme giriyorsunuz. Paranızın bereketi artabilir. Çarşamba günü hayatınızın gidişatı ile ilgili ani kararlar alabilirsiniz. Özellikle bu kararları alırken arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz. Perşembe günü aniden kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Ayrıca trafikte dikkatli olmanızda fayda var. Cuma günü ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Parasal konularda rahat edebilirsiniz. Cumartesi günü kardeşlerinize destek olabilir, onların başarıları ile gurur duyabilirsiniz.

Balık
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.