ASLAN (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

31 Ocak 2023

ASLAN (Şubat 2023 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay kendinizi kolay ifade edeceksiniz. Hassas, alıngan tavrınızla dışarıdan etkileneceksiniz. Duygularınızı saklamakta zorlandığınızı görebilirsiniz. Ruh haliniz değişiklik gösterecektir. Ait olmak ve onaylanmak ihtiyacınız olacak. Bilgilerinizi başkalarına aktarma ihtiyacınızı hissedeceksiniz. Kariyerinizde yapmak isteğiniz ani değişim isteği sizi zorlayabilir. Miras yolu ile kazanım elde edebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde kontrolü elinize almanız gerekebilir. Yeni sistemler oluşturabilirsiniz. Alacak ve borçlarınızı düzene sokacaksınız. Operasyonlar gündeminize gelebilir.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.