ASLAN (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Nisan 2023

ASLAN (Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları)

Evinize, ailenize ve çocuklarınıza karşı korumacı olacaksınız. Evinizle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Taşınma, yer değişikliği konularınız gündeme gelebilir. Ev alım satımı söz konusu olabilir. Ebeveynlerinizle geçmiş hikayeleri hakkında sohbet etmekten keyif alacaksınız. Kendi içinize yolculuk yapabilirsiniz. Geçmiş korkularınızla yüzleşebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza odaklanacaksınız. Aile içerisinde duygularınızın anlaşılmasını bekleyeceksiniz. Hırslı ve inatçı tavrınız kariyerinizde engelleri aşmanızı kolaylaştıracak. Yeniliklere uyum sağlamakta zorlansanız da kendi tarzınızla fark edileceksiniz. Yeni girişimler konusunda ikna olmanız zor olabilir. Çatışma içine girmeden kendi projelerinizle yol alabilirsiniz. Terfi konuları gündeminize gelebilir. İşinizi yaparken keyif almak önceliğiniz olacak.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.