Aslan Burcunda Dolunay

5 Şubat 2023

Aslan Burcunda Dolunay

?Aslan Burcunda Dolunay

Selamlar canım arkadaşlarım,

?5 Şubat tarihinde Aslan burcunun 16 Derecesinde saat 21:28’de bir Dolunay deneyimleyeceğiz. Aslan burcu, çocukları, aşkı, eğlence yerlerini, yöneticileri, sporcuları, yaşamı, eğlenceyi biraz da öfkeyi temsil eder. ?Dolayısıyla bu dönem gündem konularımız daha çok eğlence, çocuklar, liderler ve yöneticiler olabilir.

?Bireysel bazda kendimizi daha çok ortaya çıkaracağımız bir süreçteyiz. ?Onay almaya ihtiyacınız yok, sahne sizin, siz sahneye çıkıp kendinizi göstermezseniz, sahneyi şaklabanlar ele geçiriyor. Bu sebepten ötürü kimseden onay almadan kendi yaptıklarınızı sergilemek için şahane bir süreç.

?Dünya bazında bakarsak dünya bazında en çok Çin ve Amerika etkilenirken, Portekiz’le ilgili şaşırtıcı haberler duyabiliriz.

?Ülkemizde ise gündem konusu yine liderler olacaktır. Şaşırtıcı kişilerin ön plana çıkabileceğinden bahsedebiliriz.

?Deprem riski her zaman olduğu gibi bu dolunayda da gündemimizde. Hava olayları biraz yaşamımızı kısıtlayabilir.

?Sportif konular oldukça gündemimizde olabilir, sansasyonel haberlere şaşırmayın.

?Ünlülerin hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, bazı ünlüler için üzülürken bazılarının hayatında sürpriz aşklara şaşırabiliriz.

?Deniz ve uçak kazalarına karşı da dikkatli olmamız gereken bir süreçten geçiyoruz.

?Bu dönem gereksiz yere insanlara umut verenlerin yerle yeksan olacağını da göreceğiz.

Umarım hepimiz için hayırlı olur. Sevgilerimle Tuğba Karadayı.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #5Şubat #aslan #dolunay #aslandolunayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.