Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

18 Ocak 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 18 -24 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, haftanın ilk günü partneriniz ile ilgili ani değişimler yaşayabilirsiniz. İlişkinizle ilgili krizler gündeme gelebilir. Salı günü Güneş Kova burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki 1 aylık süreçte odağınız ilişkileriniz, evlilik, partner. Bu süreçte bu konularla ilgili beklentileriniz artabilir. Çarşamba günü civarında ise kariyerinizle ilgili aksiyon almak isteyebilirsiniz. Hafta sonu kariyeriniz ve partnerinizin arasında kalabilir ve oldukça gergin hissedebilirsiniz. Bunun yanında iş ortamınızda, kendinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerinizle ilgili kalıcı kararlar verebilirsiniz. İlişkiler alanında kendinizi daralmış hissedebilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.