Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

8 Haziran 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, sosyal çevre, arkadaşlar, finansal konular, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar, nafaka, vergi, borçlar, krediler gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında sağlık, gündelik rutin işler, eşler, ortaklar gibi konular gündem de olurken hafta sonunda ise, sosyal çevre, arkadaşlar, hayalleriniz idealleriniz, miras, nafaka, kredi ve borçlar gibi konular gündeminizde olabilir. Finansal konular sizi zorlayabilir. Gerçekleştirmek istediklerinizi yapamıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu süreçte, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız sizi biraz zorlayabilir. Başkalarının kaynaklarına fazla güvenmemeniz gereken bir süreçtir Ayrıca kredi ve borçlarda konusunda da dikkatli olmanız gereken bir dönemdir. Karşılayamayacağınız borçlara girmekten uzak durun. Bu zorlu açıyı olumluya çevirmek için daha gerçekçi hedefler belirleyin ve hedeflere ulaşmak için daha mantıklı adımlar atmanızı tavsiye ederim. Elimizden gelenin en iyisini yapıp gerisini ilahi adalete teslim edin. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızdan vizyonunuzu geliştirme konusunda desteklenebilirsiniz. Siz de onlara destek olabilirsiniz, bu destek hem size hem de onlara iyi gelecektir.

Hafta sonunda, finansal olarak, başkalarından elde ettiğimiz maddi kaynaklar olarak kısıtlanmış hissiyatı artabilir. Kredi veya borç almanız gereken bir süreçteyseniz, hislerinize kulak verebilirsiniz. Finansal olarak neyin sizin için iyi olacağını biraz daha önsezilerinize güvenerek karar vermelisiniz. Krizler konusunda yine hassas olabilirsiniz, bu konuda maneviyata sarılmalı ve teslimiyeti öğrenmelisiniz.

Aslan , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.