Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, haftanın ilk günü ilişkinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Partnerinizden önemli haberler alabilirsiniz. Salı günü ilişkiye olan inancınız tazelenebilir, bazı sorunları çözmeye gayret edebilirsiniz. Çarşamba günü partneriniz ile kariyeriniz arasında kalıp biraz gerilebilirsiniz. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da ilişkinizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Güzel giden ilişkiler evlilik kararı alabilir. İlişkiniz yok ise ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aynı gün yine ilişkilerinizde keyif alacağınız gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi günü partneriniz ile açıkça konuşabilir, ilişkiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Pazar günü ise kariyeriniz ile ilgili hayalleriniz için maddi kaynaklar bulabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.