Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar ve Yükselen Aslanlar, haftaya maddi kazançlarınıza odaklanmış şekilde başlıyorsunuz. Hafta ortasında aşk hayatınızda yaşayabileceğiniz bir kriz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Çocuğunuz varsa onunla  ilgili sorunlar gündeme gelebilir, özellikle de onunla ilgili harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Evinizde yapmak istediğiniz bir değişiklik varsa bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Bu hafta çalışma ortamınızı eve taşıyabilirsiniz. Cuma günü civarı sevgilinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz, özellikle inançlarınız, felsefe gibi konuları konuşabilirsiniz. İlişkiniz yoksa eğitim hayatınızdan tanıdığınız biri ile aşk gündeme gelebilir. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda veya çocuklarınızla ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu dönemde aldatma ve aldanmaya müsait olduğu için söylenenlere hemen inanmayın. Sizde dürüst olmaya gayret gösterin.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.