Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Temmuz 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, kendimizle baş başa kaldığınız yerler, uzaklar, manevi konular, kendimizi geliştirdiğiniz alanlar, yurtdışı konuları, finansal konular gündeminizde olabilir.

Kendiniz geliştirmek istediğiniz konular gündeminizde olabilir. Manevi çalışmalar yaparak ruhunuzu arındırabilirsiniz. İçsel dünyanızdaki fikir mücadelelerinin sizi yıpratmasına izin vermeyin. Daha da çok manevi konulara yönelmek size iyi gelecektir. Krizli olaylarla karşılaşırsanız iç dünyanıza çekilip dua etmek ve meditasyon yapmak size iyi gelecektir. Yaşadığımız tüm problemlerin elbet bir nedeni var. Sabırlı olun. Sabır en büyük sınavımız.

Kendinizi geliştirmek istediğiniz konular, bu konularda arkadaşlarınıza da yarar sağlamak sizin de ufkunuzu açacaktır. Bazen bir arkadaşınız için yaptığınız araştırmalar sizin içinde çok yaralı olabilir.

Bu hafta, Kiron sizin 9. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Kişisel gelişim, eğitim, felsefe, inançlar konusunda neleri eksik bıraktınız hangi konular size yara veriyor hangi konular sizi iyileştiriyor. Bu konularda kendinizi değerlendirmek ve bu problemlerin derinine inmek için ideal zamanlardır.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. İç dünyanızda çeşitli kafa karışıklıkları yaşamış olabilirsiniz, bilincinizde ki düşüncelere gömülmüş olabilirsiniz ancak bu süreç artık sona eriyor, daha yapıcı düşüncelere kavuşacağınıza inanıyorum.

Aşk konusunda ciddi süreç devam ediyor. Ancak hayat planınızın biraz daha kafanızda netleştiği ve iç dünyanızla doğru hesaplaşmaları yapmanız gereken bir zaman diliminden geçiyorsunuz, belki içinizde kelebekler uçuşmuyor ama size uzun vadede neyin iyi geleceğini artık rahatlıkla görebiliyorsunuz. Sağlam birlikteliklerin temelini atma arzusunda olabilirsiniz.

Sağlık konusunda dişlerinize, kemiklerinize ve kas sisteminize dikkat edin. Bu konularda yaptırmanız gereken kontroller varsa ihmal etmeyin.

 

Aslan , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.