Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

ASLAN

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan, Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Haftanın ilk günü partneriniz ile sorunlarınız var ise konuşup çözebilirsiniz. Aranızda sağlıklı bir iletişim kurulabilir. Hayatınızda biri yok ise yakın çevreniz vasıtası ile yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşiniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Bu dönemde trafikte ekstra dikkatli olmaya çalışın. İletişim kurarken sakin kalırsanız sorun yaşamazsınız. Perşembe günü itibariyle, aşk konusunda keyifli bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde yeni bir aşk hayatınıza girebilir. Keyifli, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Cuma günü kendinizi çok konuşkan hissedebilirsiniz. Daha hızlı karar alabilirsiniz. Cumartesi günü kardeşleriniz ile ilgili haberler alabilirsiniz. Onların hayatında yenilikler ortaya çıkabilir. Pazar günü, yakın çevreniz ile aranızda tartışmalar çıkabilir. Aslan Burcu ve Yükselen Aslan.

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.