Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar, Salı günü civarı iş ortamınızla ilgili haberler alabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili bir dönüşüm kararı alabilirsiniz. Sağlığınıza biraz dikkat etmeniz gerekebilir. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde kariyeriniz için efor harcayabilirsiniz. İşinizle ilgili hırslarınız olabilir. Yükselmek isteyebilirsiniz. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem ilişkinizde, evliliğinizde olabilir. Partneriniz ile iletişiminiz güçlenebilir. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Günlük işleriniz, iş ortamınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Günün devamında iş ortamınızda krizleri çözmek için adım atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu partnerinizle iş yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. İlişkide otorite olmakla ilgili sorunlar çıkabilir. Kariyerinizle ilgili rutinleriniz değişebilir ve bu sizi destekler. Yükselmenize yol açabilir. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. İlişkinizle ilgili kalıcı kararlar verebilirsiniz. Tamam mı devam mı kararı alabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.