Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Selamlar sevgili Aslanlar ve Yükselen Aslanlar, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin arkadaşlıklar, sosyal çevre, istekler, umutlar, kariyerin getirileri ile ilgili alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. İstediğiniz ve bunun için emek harcadığınız konularda güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Uzun zamandır sorunlu olan bir arkadaşlığınızı bitirebilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz, hayattan keyif aldığınız konularda olabilir. Hafta sonu ilişkilerinizle ilgili yaraları sarabilirsiniz. Çocuklarınızla yaşadığınız problemlere çözümler bulabilirsiniz. Pazar günü ailenizden bir maddi destek görebilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.