Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Hafta başında aşk hayatınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Flörtünüz ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Aynı gün ailenizden maddi destek alabilirsiniz. Miras konularında bazı gelişmeler yaşanabilir. Salı günü ise aşk hayatınızda kalıcı ve güzel adımlar atabilirsiniz. Çarşamba günü sağlığınız ile ilgili bir sorunu çözebilirsiniz. Bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Cumartesi günü civarında kalbi boş olanlar aşık olabilir! Hayatınızı değiştirecek bir aşk hayatınıza girebilir. Eğer evli iseniz bu dönemde çocuk kararı alabilirsiniz. Zaten çocuk istiyorsanız artık güzel haberi alabilirsiniz!

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.