Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

29 Haziran 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, çalışma ortamı, sağlık, günlük rutin işler, kariyer, manevi konular, bilinçaltımız, psikolojimiz gibi konular gündeminizde olabilir.

Uzun zamandır, çalışma ortamınızda veya sağlığınızda bazı değişim ve dönüşümler yaşıyorsunuz. Bu süreç sizi zorlasa da artık bir dönüm noktasına gelmiş olabilirisiniz. Bazı konuların daha belirgin hale gelmesi ile bu durum biraz daha devam edecektir. Ancak şunu unutmayın ki başarı sizin yeni düzene adapte olmanız ve aynı çabayı bir süre daha göstermenize bağlıdır. Meyvelerini geç toplayacak olsak da mücadeleye devam edersek başarı kaçınılmazdır.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Eksik kaldığımız konularda eksiklerimizi tamamlama zamanını işaret eder. Bu süreci en verimli şekilde atlatmaya çalışın. Siz zaten bu süreçlere alışıksınız aslında sizi yıldıracağını zannetmiyorum.

Bilinçaltınızın sizi daha temkinli bir yapıya büründürmesi olasıdır. Ancak siz bunu içinizdeki gücü keşfetmek için kullanın. Kariyer alanınızdaki ani beklenmedik sürpriz destekler bu konuda sizi gönüllendirecektir. Lütfen önce siz başarıya inanın ki başkaları da sizin başarılarınızı görebilsin. Aksi halde bilinçaltınız sizi kabuğunuzda tutmak için bir sürü senaryo üretebilir. Kabuğunuzda sıyrılın ve toplum önünde başarınızı kanıtlayın. İlla manevi destek arıyorsanız bunu aileniz veya aileniz kadar sevdikleriniz için yaptığınızı düşünün.

Aşk konuları bu yıl sizi ne kadar zorlasa da artık şanslı olabileceğinizi biraz da olsa hissedebilirsiniz. Çünkü artık siz eski siz değilsiniz. Hayal ettiklerinizi somutlaştırmak istiyorsunuz. Bu yılın her yönden zor oluşu evlilik açısından da sizi zorluyor. Ancak bu isteğiniz için umut ışığı görebilirsiniz.

Sağlığınız ile ilgili olarak 2017-2020 arası geçirmiş olduğunuz rahatsızlıklarda aldığınız önlemlere ve rutinlerinize göz atmanızı tavsiye ederim. Eğer o dönemde dişler, kemikler, dizler gibi konularda zorlanmalar yaşadıysanız ve bunların önlemini aldıysanız bu döngü de zorlanma yaşamayabilirsiniz. Ancak tedavinizi olmadıysanız bu süreçte tekrar kendisini hatırlatabilir. Rutinlerinizin baştan aşağı değişeceği ve günlük işlerinizin yeniden düzene gireceği bir haftaya giriyor olabilirsiniz.

 

Aslan , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.