Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü iş ortamınızda keyifli gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler kariyerinizde ani yükselme şansı verebilir. Hafta ortasında aşk hayatınızda krizler yaşayabilirsiniz. Maddi problemlerden dolayı çocuğunuz veya sevgilinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin bilinçaltı, korkular alanınızda geçekleşiyor. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bastırdığınız duygularınız açığa çıkabilir. Korkularınızla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Yeni yılın ilk günü ise sağlığınızla ilgili bir problemi çözebilirsiniz. Ameliyat olarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.