Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

ASLAN

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Haftaya oldukça sosyal şekilde başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile iletişimde olduğunuz bir sabah yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü civarında flörtleriniz ile aranızda süren yalanlar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda bazı krizler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü yaşadığınız krizleri çözmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Hatta bu krizlerin çözümü ilişkinizin boyut atlaması söz konusu olabilir. Cumartesi günü ailenizin baskısını üzerinizde daha fazla hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkinize müdahale etmeleri sizi yorabilir. Aynı gün itibariyle evinizde hareketlilik artabilir. Ev içi kazalarına çok dikkat edin!

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.