Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, haftanın ilk günü ilişkinizde olan bazı sorunları çözebilirsiniz. Salı günü partnerinizle, onun ailesi yüzünden karşı karşıya gelebilirsiniz. Biraz daha sakin kalmanızda fayda var. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Hayatınızda önemli gördüğünüz bazı netleşmeler yaşanabilir. Kendinizi daha çok ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Diyete başlamak istiyorsanız bu dolunayı değerlendirebilirsiniz. Aynı gün iş ortamınızla ilgili değişimler de yapabilirsiniz. Aynı zamanda rutinlerinizi değiştirme kararı da alabilirsiniz. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. İlişkiniz yok ise bu dönemde ilişki fırsatları yakalayabilirsiniz ama siz başlangıçlar için Merkür Retro bitimini bekleseniz daha iyi olacaktır. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, bu süreçte partneriniz ile bazı iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen sevgililer kapınızı çalabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.