Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Hafta başından itibaren odağınız size keyif veren konulara kayıyor. Önümüzdeki süreçte daha fazla eğlenebilir, yaşamdan keyif alabilirsiniz. Aşk hayatınızda yenilikler yapabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onunla daha güzel vakit geçirebilir. Hobileriniz size keyif veriyorsa onlarla ilgilenme şansınız olacaktır. Bu ay oldukça şanslı olabilirsiniz! Çarşamba günü itibariyle flörtleriniz ile iletişiminiz artabilir. Telefonunuza ilan-ı aşk mesajları gelebilir. Evli olanlar çocuk düşünmeye başlayabilir. Cumartesi günü partneriniz ile yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. İlişkinizde siz veya partneriniz sorumluluk almadığı için yaşanan problemler çözülebilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.