Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

21 Haziran 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Bu hafta, sosyal çevre, arkadaşlar, finansal konular, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar, nafaka, vergi, borçlar, krediler gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketi sizi kredi borçlar, vergi, nafaka gibi finansal konularda kafa karışıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Veya hayatınızda kriz yaratan konularda kafanız biraz dağılabilir. Daha içsel bir ruh haline bürünebilirsiniz.  Bu süreç biraz sabırlı olmanız gereken bir dönemi işaret ediyor. Bazı konuları biraz zamana yaymakta fayda vardır. Yatırım yapmak istediğiniz alanları veya borç almayı düşündüğünüz konuları tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Uzun vadede hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz bir dönemi işaret ediyor.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Uzun süredir zayıflayan arkadaş ilişkilerinizin artık normalleşebileceği bir süreç başlıyor. Arkadaşlarınızla yapacağınız güzel organizasyonlarda artık keyif alacağınız bir sürece giriyorsunuz. Tabi hijyen kurallarını ve sosyal mesafe kurallarını da göz ardı etmemenizi tavsiye ederim.

Mars’ın Koç burucuna geçişi ile kendinizi geliştirmek istediğiniz konuların artık hız kazandığı bir dönem başlıyor sizin için. Yüksek öğrenim ve yurtdışı konularında yeni gündemleriniz olabilir. Veya yeni bir kişisel gelişim kursuna başlayabilirsiniz. Oldukça aktif ve enerjik olabileceğiniz bir altı ay sizleri bekliyor. Bu nedenle kendinizi geliştirmek adına olabildiğince yeni başlangıçlar yapmanızı tavsiye ederim.

Aşk ile ilgili çok büyük bir fark olmamak ile birlikte, belki sosyal çevreden yeni tanışmalar gerçekleşebilir. Eğer ilişkiniz varsa partneriniz ile birlikte sosyalleşme imkanı bulabilirsiniz. Partneriz ile rehavetinizi atacağınız bir dönem başlıyor.

Sağlık ile ilgili yaşadığınız bir probleminiz olduysa bunlar için çözüm bulacağınız bir sürece giriyorsunuz. Özellikle yurtdışı kaynaklarını araştırmanızı, başka ülkelerde çözüm aramayı tavsiye edebilirim.

 

Aslan , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.