Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin evlilik, eş, ortaklar ile ilgili alanda yaşanacak. Bazılarınız bu dönemde evlilik kararı alabilirsiniz. Evliliğinde, ilişkisinde sorun olanlar ise ayrılık yaşayabilir. Ortaklı işler kurabilirsiniz. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız çalışma ortamınız, sorumluluklarınız ve sağlığınız olabilir. Bu dönemde çok çalışabilirsiniz. Sorumluklarınızın farkına varıp kendinizi işinize odaklayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bazı sorunlar gündeminizde olabilir. Daha sağlıklı yaşamaya başlayabilirsiniz, beslenme düzeninizi değiştirebilirsiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. İş ortamınızda iletişim artabilir. Aklınız işinizde, sorumluluklarınızda olabilir. Hafta ortası eğitimizle ilgili yapılacak işleriniz birikebilir ve bu sizin daha çok çalışmanıza sebep olabilir. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Özellikle iş arkadaşlarınızla inançlarınız, hayata bakış açılarınız çatışabilir. Cuma günü işinizle ilgili güzel haberler alabilir ve motive olabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza dikkat edin. Yaralanmalara açık olabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.