Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Haftaya biraz krizli bir başlangıç yapabilirsiniz. Uyanırken daha sinirli olabilirsiniz. Salı günü itibariyle artık iletişim sorunlarınız sonlanıyor. Son dönemde kendinizi ifade etmekte yaşadığınız zorluktan kurtuluyorsunuz. Ayrıca, aşk hayatınızda kısmetler açılıyor. Partneriniz ile daha keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızda biri yok ise kısmetleriniz çıkabilir. Aynı gün, partneriniz ile önemli bir karar alabilirsiniz. Birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Çarşamba günü eğitim hayatınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yurtdışına taşınmak gibi bir gündeminiz oluşabilir. Cuma günü sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle yakın çevrenizden hastalık kapabilirsiniz. Aman maskenize, dezenfektanınıza dikkat edin. Cumartesi günü itibariyle odağınız evinize kayıyor. Özellikle aile içindeki gündemleriniz sizin için önem kazanacak. Aslan Burcu ve Yükselen Aslan.

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.