Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Hafta başında partnerinizin kariyerinize müdahalesi canınızı sıkabilir. Hayatınıza çok karıştığını hissedebilirsiniz. Çarşamba günü ev içindeki sorumluluklarınız değişebilir. Kariyerinizde ani sorunlar gündeme gelebilir. Patronlarınız ile aranızda agresyon gelişebilir. Cuma günü civarında kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle mutsuz olduğunuz bir işiniz var ise artık istifa edebilirsiniz. Kariyerinizde bir dönemin sonuna gelebilirsiniz. Çalışma ortamınızın değişmesi size iyi gelecektir. Pazar günü partneriniz size abartılı vaadlerde bulunabilir. Bu durum size mantıklı gelmeyebilir. Aynı gün aile içinde önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.