Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

15 Haziran 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta bilinçaltı konular, iç dünyanız, finans, sağlık, günlük rutin işler, yanınızda çalışan insanlar, evcil hayvanlarınız, sorumluluklarınız, hastaneler, hizmet sektörü gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazanıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini maneviyatınız, iç dünyanız, kendinizle baş başa kaldığınızdaki durumunuz gibi konularda yaşayacaksınız. İçsel meselelerinizde kafa karışıklığına düşebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak şifa bulmak isterken bunlara konsantre olmakta belki zorlanabilirsiniz. Uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Bu konularda zihninizi yormamaya çalışın.

Sağlığınızla veya çalışma ortamınızla ilgili uzun süredir zihninizi yoran bir gündeminiz olabilir. Bu konuda, başkalarından elde edebileceğiniz gelirler konusunda desteklenmektesiniz. Eşiniz veya aileniz bir sağlık probleminiz varsa tedaviye başlamanız için destek verebilir veya günlük rutin işlerinizden elde edebileceğiniz bir girişim için eşiniz veya aileniz size destek olabilir. Çalışma şartlarınızı değiştirmek istiyorsunuzdur, bu süreçte eşiniz veya aileniz size maddi destek sağlayabilir. Jüpiter Retro harekette olduğu için tüm desteklerin getirisini biraz geç elde edebilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda biraz aksaklıklar gündeme gelebilir. Kesin sonuçlar alabilecek tepkiler vermekten kaçının. Eski arkadaşlarınız size ilanı aşk edebilir. Lakin aşkla ilgili konularda da dürüst olmak gerekirse çok da şanslı bir haftada değilsiniz.

Sağlık problemlerine de dikkat etmeniz gerekiyor, sınırları çok zorlamamak lazım, her şeyin kararınca yapmaya özen gösterin. Hayvanlardan gelecek ısırılmalar söz konusu olabilir, hayvanı sevin doğayı koruyun.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması,  iç dünyanız, maneviyatınız gibi konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Artık ruhsal düzeyde size iyi gelecek konularda yeni kararlar alıp hayatınıza daha güzel bir yol çizebilirsiniz. Kendinizi izole hissediyorsanız artık bununla ilgili çözümler elde edebilirsiniz. Maddi manevi, ruhsal ve fiziksel şifa bulabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

 

Aslan , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.