Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar ve Yükselen Aslanlar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin aşk, çocuk, hobiler, eğlence rutinler alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni bir aşk başlayabilir, çocuk kararı alabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde problemler varsa ilişkinizi bitirebilirsiniz. Bu ayrılık sizi üzse bile bilin ki sizin için doğru insan olmadığı için bitti ve sizin daha iyi bir ilişki için hazırladı. İlişkilerinizin çok hareketlendiği bir döneme başladınız bu yüzden odağınız ilişkilerde olacaktır. Hafta başında evinizde sorumluluklarınızla ilgili değişimler yaşanabilir. Eve bir evcil hayvan gelebilir.

Salı günü civarı ilişkinizle ilgili harekete geçebilirsiniz.  Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Bir süredir ilişkilerinizde yaşadığınız problemlerle ilgili çözümler bulabilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz ve bu size yeni sorumluluklar getirebilir. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Sevgilinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz, onunla birlikte yeni aktiviteler yapmaya başlayabilirsiniz. Kalbi boş olanlar için aşk gelebilir. Çocuk isteyenler bu konuyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var.  Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile iş yerinizde aldığınız sorumluluklar, sağlık problemlerinizle ilgili sınavların sonu gelmiş olabilir. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemde terfi alabilirsiniz. Sizin de içinde bulunduğunuz Sabit Burçlar için dönüştürücü zamanların başlangıcına geldik.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte ilişkilerinizde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İlişkinize bakış açınız değişebilir. Evlilik sorumluluğu alabilirsiniz. Problemli evliliklerde boşanmalar olabilir. Bu süreçte değişimi kabul etmeniz gerekebilir. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size yeni bir ilişki şansı verebilir. Süregelen ilişkinizin sorumluluğunu aldığınız takdirde evlilik kararı alabilirsiniz. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.