Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Hafta başında aşk hayatınızda hareketlilik artabilir. Flört sayınızda önemli artışlar olabileceği gibi aşkı da bulabilirsiniz! Aynı gün itibariyle çalışma ortamınızda iletişim artabilir. Ofis arkadaşlarınız ile bol bol iletişim kurabilirsiniz. Cumartesi günü civarında sağlığınız ile ilgili bazı durumlar canınızı sıkabilir. Hastalanmamak için dikkat etmeniz iyi olur, bol bol vitamin alın! Pazar günü sorumluluklarınız üstünüze gelebilir. Kendinizi özgür hissedemeyebilirsiniz. Aynı gün arkadaşlarınız ile ilgili önemli gündemler yaşanabilir. Bazı arkadaşlıklarınızı bitirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız ile de ilişkiniz güçlenebilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.