Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

ASLAN

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan, Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Haftaya oldukça flörtöz başlıyorsunuz. Oldukça neşeli ve keyifli uyanabilirsiniz. Çarşamba günü devam eden flörtünüzü ciddi bir ilişkiye çevirebilirsiniz. Hayatınıza kalıcı bir aşk girebilir. Cuma günü hayatınızda biri yok ise yakın çevreniz vasıtası ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Partneriniz ile evlilik konuşmaya başlayabilirsiniz. Aşk konusunda oldukça şanslı birkaç gün geçireceksiniz. Cumartesi günü, çocuğunuz var ise onların sorunlarını çözebilirsiniz. Hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz. Pazar günü, oldukça keyifli sohbetler edebilirsiniz. İletişiminiz daha güzel ve flörtöz olabilir.

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.