Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Aşk hayatınızla ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. Partnerinizle iletişiminiz artabilir. Partnerinizle aranızda bazı problemler var ise barışmalar, tekrar bir araya gelme söz konusu olabilir. Salı günü ise ilişkide tekrar iletişim kazaları yaşanabilir. Ani problemler ile ilişkide keyfiniz kaçabilir. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin çalışma ortamı, günlük rutinler ve sağlığınız ile ilgili alanda gerçekleşiyor. Bu dönemde sağlığınız ile ilgili kontrollerinizi yaptırmanızı tavsiye ederim. Günlük rutinlerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Çalışma ortamınızda yenilikler olabilir. Yabancılar veya eğitim yaşamınızdaki kişiler rutinlerinizi zorlaştırabilir. İlişkilerinizle ilgili de kendinizi kıstırılmış hissedebilirsiniz. Kendinizi karşı tarafa açmakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü civarında iş hayatınızla ilgili sorunların üstesinden gelmeniz için fırsat bulabilirsiniz. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Çalışma ortamınızla ilgili ciddi değişiklikler yapabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.