Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

31 Mayıs 2020

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu )

Arkadaşlar, sosyal çevre, dernekler, iş arkadaşlarımız, organizasyonlar, kariyer kazançları, krediler borçlar, nafaka, miras gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, çocuklar, aşk, hayattan zevk almamızı sağlayan hobiler ile ilgili artık bazı olayların sonuçlanması veya bu konularda farklı bir metotla ilerlemeye karar veriyoruz anlamına gelebilir.

Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ile ilgili güzel gelişmelerin olacağı, hayatımızın bu alanda harekete geçeceği bir zaman dilimidir. Ancak kredi, borçlar veya krizler konusunda dikkatli olmalıyız. Bu alandaki zorlayıcı etki bizim hiç de mücadele etmek istemeyip daha çok kendimiz kurban psikolojisine sokabileceğimiz cinsten olabilir. Güçlü irademizle bu problemleri aşabiliriz.

Daha evvelden üzerini örttüğünüz fikirleriniz iş hayatınızda fırsatlar yakalamanıza sebebiyet verebilir. Belki bu gelişme bizim ulaşmak istediğimiz ideallerimizle biraz çatışma yaşamamıza sebebiyet verebilir. Fakat yine de bu süreç bizim ruhsal durumumuzu aktive edecektir, birçok hayalimizi yeniden gözden geçirmemize sebebiyet verebilir.  Sadece toplum önünde görünmemiz gereken rollere fazla takılmamız gereken bir etki olabilir. Çünkü gerçekten yapmak ve başarmak istediklerimiz kendi içimizde saklı olabilir. Bu gelişmeleri yeteneklerimizi çeşitlendirmek adına kullanabiliriz.

Aslan , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.