Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde ilişkilerde özgürlük arayışı artabilir. Partneriniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu süreçte yeni ilişkilere başlayabilirsiniz, ilişkinizde ciddileşmek isteyebilirsiniz. Aynı gün otorite figürlerle sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınız ile çatışabilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkide sorumluluklarınız artabilir. Eğitim sürecinizle ilgili başkalarından destek alabilirsiniz.  Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. İlişkinizde tartışmalar yaşanabilir, hayat görüşlerinin farklı olmasından kaynaklanan sorunlar yüzünden karşı karşıya gelebilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.