Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan

Sevgili Aslan Yükselen Aslan, Haftaya aklınızda yapmanız gerekenler ile başlıyorsunuz. Aklınızdaki işleri bitirdikçe rahatlayacaksınız. Çarşamba günü ailenizde bazı tartışmalar yaşanabilir. Özellikle ailenizin ilişkinize karışması sizi sinirlendirebilir. Ev içindeki gerginliklerden kaçının. Perşembe günü ilişkinizde bazı sorunlar gündeme gelebilir. Aile içindeki sorunları ilişkinize yansıtmamaya çalışırsanız sizin için daha iyi olacaktır. Cuma günü ise ailenizde sağlık problemi olan biri ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Artık sağlık problemi bitebilir. Cumartesi günü kariyeriniz ile ilgili ani kararlardan kaçının. İşi bırakmayı düşünüyorsanız, kesin karar için birkaç gün beklemenizi tavsiye ederim.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.