Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Hafta başında aileniz içinde güçleneceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle ebeveynleriniz sizi daha güçlü görebilir. Salı günü çocuğunuz var ise onun yalanını yakalayabilirsiniz. Hayattan keyif alamadığınızı düşünebilirsiniz. Çarşamba günü aileniz ve partnerinizin arasında kalabilirsiniz. Onların arasındaki tartışma, anlaşmazlıklar büyüyebilir. Cumartesi günü sağlığınız ile ilgili bazı krizler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz. Aynı gün aşk hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partneriniz ile aranızda güzel konuşmalar olabilir. Pazar günü çocuğunuz ile ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi mutsuz ve depresif hissedebilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.