Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

ASLAN

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Haftanın ilk günü partneriniz ile önemli kararlar alabilirsiniz. Evlilik, birlikte yaşama gibi kararlar olabilir. Salı günü kardeşiniz ile sorumluluklarınız konusunda tartışabilirsiniz. Kardeşinizin sizi manipüle ettiğini fark edebilirsiniz. Perşembe günü civarında yeni bir eve taşınma kararı alabilirsiniz. Bu günlerde ailenizde de önemli gündemler olabilir. Cuma günü kariyerinizde sizi şaşırtacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Patronunuzun davranışı sizi oldukça gerebilir. Aynı gün itibariyle çalışma ortamınızda güzel gelişmeler olmaya başlayabilir. Günlük rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle aklınız evde kalabilir. Eviniz ile ilgili gündemler zihninizi meşgul edecek. Aynı gün itibariyle yeni bir evcil hayvan yuvanıza misafir olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.