Aslan Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Aslan Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay uzayan ve bir türlü bitmeyen işlerinizin sonlandığını ve rahat bir nefes aldığınızı göreceksiniz. Organizasyon yeteneğiniz sayesinde hayatınızın her alanında ipleri elinize alarak işleri yoluna koyabileceksiniz. Ay boyunca algınız kendinizde olacak. Vücudunuzda, yüzünüzde, giyiminizde, kültürel hayatınızda değişiklik ve yenilik yapmak isteyeceksiniz. Kendinizi yeniledikçe motivasyonunuz da artacak. İnsanlardan duyacağınız övgüler sizi iyi hissettirecek. Kariyer hayatınızda köklü değişimler gelebilir. Karşınıza çıkacak fırsatlar gelecek hayatınızı tamamen değiştirerek ilklere imza atmanızı sağlayabilir.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.