Aslan Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Aslan Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Aslan

Yeni Ay sizin günlük rutinlerimiz iş ortamınız ve sağlık evinize gerçekleşeceği için bu konularla alakalı yeni gelişmeler yaşayabilir, yeni iş bulabilirsiniz. Venüs’ün buradaki retrosu ile beraber özellikle eskiden başvurduğunuz iş yerleri size yeni teklifler sunabilirler. Ocak ayının ortasında flört, hobi, çocuklarınız ile alakalı konular gündeminizde olacak. Ardından gelecek Dolunay ile beraber kim dost kim düşman artık bunu fark edebileceksiniz. Ayrıca bir hastalık durumunuz varsa şifasını bulabileceğiniz bir dönme giriyorsunuz. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber iş ortamınızda oldukça mücadele verip, günlük rutinlerimiz artabilir, kendinizi sağa sola koşarken bulabilirsiniz.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.