Aslan Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Aslan Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Aslan

Ay başında yurtdışı gündeminiz olabilir. Yeni bir seyahat planlayabilirsiniz. 5 Nisan’dan itibaren estetik ameliyat olabilirsiniz. 11 Nisan itibariyle kariyerinizde anlaşmalar, sözleşmeler yapabilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren kazalara karşı çok dikkatli olmalısınız. 16 Nisan’da yakın çevreniz ile ilgili bazı durumlar ortaya çıkabilir. Kardeşinizin hayatında değişimler yaşanabilir. 20 Nisan itibariyle odağınız kariyerinize kayabilir. Başarılar elde etmek için çabalayabilirsiniz. 30 Nisan’dan itibaren arkadaş çevrenizde daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Ay sonunda kariyerinizde önemli kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir iş arıyorsanız bu dönemde yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.