Aslan Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Aslan Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Aslan

Bu ay başından itibaren keyifli seyahat edebilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren sosyal medyada daha görünür olabilirsiniz. Ayrıca eğitimlerden yana oldukça şanslısınız. İstediğiniz bir eğitime katılabilirsiniz. Ayrıca bir eğitiminizi bitirip mezun olabilirsiniz. Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise bazı arkadaşlıklarınızda iletişim sorunları yaşanabilir. 15 Mayıs civarında eviniz ve aileniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Bu dönemde taşınabilirsiniz. 21 Mayıs itibariyle sosyal çevrenize odaklanabilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra yurtdışı gündemi ile uğraşabilirsiniz. Pasaport ve vize çıkarmak ile uğraşabilirsiniz. Ay sonu ise kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.