Aslan Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Aslan Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Aslanlar;
Ay başında sizi oldukça şifalandıracak bir Yeniay gerçekleşecek. Sizi ortaklı kazandığınız işlerden gelen paralarınız, eşinizin parası gibi konularda yenilikler bekliyor. Bankalarla işleriniz biraz artabilir. Ardından ikili ilişkilerdeki öz değerinizi fark edip ve bu konu hakkında enerjinizi harcamak isteyebilirsiniz. Ama en önemlisi aşık olabilirsiniz, ciddi bir ilişki söz konusu olabilir. Daha sonra zihniniz maddi gelirleriniz ile alakalı çalışmaya başlayabilir, okült konuları öğrenmek isteyebilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay maddi gelirleriniz ile ve giderleriniz ile alakalı bazı durumları ortaya çıkarabilir. Ayın sonuna doğru algınız yurt dışı, eğitim ve öğretim konularına yönelebilir.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.