Aslan Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Aslan Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, 5 Kasım’da aile hayatınızda yenilikler ortaya çıkacak. Taşınma kararı alabilirsiniz. Aynı gün itibariyle sağlığınızı toparlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilişkiniz güzelleşebilir. 6 Kasım’dan itibaren aile içinde iletişiminiz artabilir. Evinizde önemli konuşmalar yaşanabilir. 19 Kasım civarında kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Mutsuz olduğunuz işi bırakabilirsiniz. Kariyerinizde bir yol ayrımına gelebilirsiniz. 22 Kasım itibariyle odağınız aşk hayatınıza kayacak! Hayattan daha fazla keyif almak isteyeceksiniz. Hobileriniz ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. 24 Kasım itibariyle flörtleriniz ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Yeni flörtler edinebilirsiniz.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.