Aslan Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Aslan Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Aslan

Ay başından itibaren oldukça sosyal olacaksınız. Arkadaşlarınız ile daha çok bir araya gelebilirsiniz. 13 Haziran itibariyle kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Geleceğinizi planlayabilirsiniz.14 Haziran civarında aşk hayatınızda önemli durumlar oluşabilir. Kalbiniz boş ise aşık olabilirsiniz! 21 Haziran itibariyle içinize dönebilirsiniz. Kendi iç dünyanızı keşfetmek isteyebilirsiniz. 23 Haziran itibariyle arkadaş çevrenizden biri ile aşka yelken açabilirsiniz. Arkadaşlarınız tarafından daha çok beğenilebilirsiniz. 29 Haziran civarında süregelen bir rahatsızlığınızın tedavisine başlayabilirsiniz.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.