Aslan Burcu (Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Ağustos 2022

Aslan Burcu (Eylül 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay maddi anlamda rahatlıyorsunuz. Gelirinizde yaşanacak artışla beraber ödemelerinizin dışında hobileriniz için bütçe ayırabildiğinizi göreceksiniz. Bu dönem yeni bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Yeni bir sözleşme imzalamadan önce çok iyi düşünmelisiniz annem çünkü iletişim konularında aksaklıklar yaşanabilir. Borç alma-verme durumları yaşayabilirsiniz ve insanların gerçek yüzlerini tam da bu süreçte görebilirsiniz. Kendinizi veya karşınızdakini suçlamadan önce realist bir yaklaşım sizin için çok daha verimli olacaktır annem. Ayın sonuna doğru küçük bir geziye çıkabilirsiniz ve burada yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Kuracağınız ilişkiler sayesinde hayatınızda bazı değişimler yaşamanız söz konusu olabilir.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.