Aslan Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Aslan Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Ay başında aşk hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 1.5 yıldır iniş çıkışlı bir aşk hikayesi yaşıyorsanız artık bununla ilgili kesin bir hüküm sahibi olabileceksiniz. Kalbiniz boş ise aşık olabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönemde çocuk kararı alabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onun hayatı ile ilgili önemli olaylar yaşanabilir. 13 Aralık’tan itibaren flörtlerinizde heyecan artabilir. Keyif aldığınız konularda daha fazla aksiyon alabilirsiniz. Bir hobiniz için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Aynı gün itibariyle çalışma ortamınızda iletişim artabilir. Mesai arkadaşlarınız ile daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. 19 Aralık’ta arkadaş çevreniz ile ilgili önemli bir gündeminiz olabilir. Sorun yaşadığınız bir arkadaşınız ile dostluğunuzu kesebilirsiniz. 20 Aralık itibariyle çalışma ortamınızdaki kadınlar ile sorunlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu süreçte hastalıklarınız ile uğraşabilirsiniz. Özellikle geçmişte göz ardı ettiğiniz hastalıklar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte başkalarından maddi destek almaya başlayabilirsiniz. Bazı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ameliyat olmanız gerekse bile iyi şekilde neticelenecektir.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.