Aslan Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ocak 2023

Aslan Burcu (9-15 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya rutin işleriniz, çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız ve ikili ilişkileriniz ile başlayacaksınız. Kendi bağımsız projelerinizi sabırla ve gayretle ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. İşiniz nedeniyle yeni ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz. İnsanlarla iletişim içinde olmak isteyeceksiniz, aradığınız partneri bulma şansını yakalayabilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve ortaklı işlerinizle fazlaca vakit geçirmeniz ailenizi ihmal etmenize sebebiyet verebilir. İlişkileriniz, işleriniz ve gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize engel olabilir. Bu duruma izin vermemek için mücadele edeceksiniz. Yalnız çalışmak istemeyebilirsiniz, bilginizi sosyal mecralarda paylaşmak size iyi gelecektir. Gün içerisinde birçok işi bir arada yapmak yorucu gelecektir. Başkalarına aktardığınız bilgilerden kendinizde faydalanacaksınız. Ortaklı işlerinizde ve ilişkilerinizde aktif olmak isteyeceksiniz. Statünüzü arttırmak için işinize odaklanacaksınız. Çalışma ortamızda ilişkileriniz kuvvetli olacak. Ailenizden geçmişte    hissetmediğiniz desteği alabilirsiniz. İşlerinizin daha kolay ilerlediğini göreceksiniz. Finansal konularda kendinize güvenmeniz fayda sağlayacaktır. Gelir gider dengesine dikkat edeceksiniz. Bağımsız ve sabit fikirli davranmanız partner ilişkilerinizi zorlayabilir. Projelerinizi bitirmek için gereken enerjiyi bulamayabilirsiniz. Etkisi çabuk geçecek.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.